Broken Link Checker 0.9.5 - en to pl translation catalogue (310 entries)

en: Loading...
pl: Wczytywanie...

en: [ Network error ]
pl: [ Błąd sieci ]

en: Automatically expand the widget if broken links have been detected
pl: Automatycznie rozwiń widget, jeśli wykryto niedziałające linki.

en: Link Checker Settings
pl: Ustawienia Link Checker

en: Link Checker
pl: Lick Checker

en: Broken Links
pl: Niedziałające linki

en: View Broken Links
pl: Pokaż niedziałające linki

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Error: The plugin's database tables are not up to date! (Current version : %d, expected : %d)
pl: Błąd: tabele w bazie danych pluginu są nieaktualne! (Bieżąca wersja: %d, spodziewana: %d)

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zapisane.

en: Complete site recheck started.
pl: Rozpoczęto sprawdzanie całej strony.

en: Details
pl: Szczegóły

en: General
pl: Ogólne

en: Look For Links In
pl: Szukasz linków w

en: Which Links To Check
pl: Które linki sprawdzać

en: Protocols & APIs
pl: Protokoły i API

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Broken Link Checker Options
pl: Opcje pluginu Link Checker

en: Show debug info
pl: Pokaż informacje typu debug

en: Check each link
pl: Sprawdź każdy link

en: Every %s hours
pl: Co %s godzin

en: Existing links will be checked this often. New links will usually be checked ASAP.
pl: Częstość sprawdzania istniejących linków. Nowe linki będą sprawdzane tak szybko, jak to możliwe.

en: E-mail notifications
pl: Powiadomienia na E-mail

en: Send me e-mail notifications about newly detected broken links
pl: Wysyłaj do mnie E-mail z wiadomością o nowowykrytych niedziałających linkach.

en: Link tweaks
pl: Linki-dodatki

en: Apply custom formatting to broken links
pl: Ustaw odmienne formatowanie niedziałających linków

en: Edit CSS
pl: Edytuj CSS

en: Apply custom formatting to removed links
pl: Zastosuje własne formatowanie do niedziałających linków

en: Stop search engines from following broken links
pl: Nie pozwól wyszukiwarkom podążać po niedziałających linkach

en: Look for links in
pl: Szukaj linków w

en: Post statuses
pl: Statury wpisów

en: Link types
pl: Typy linków

en: Error : All link parsers missing!
pl: Błąd: usunięto wszystkie parsery linków!

en: Exclusion list
pl: Lista wykluczeń

en: Don't check links where the URL contains any of these words (one per line) :
pl: Nie sprawdzaj linków, które zawierają w URLu następujące słowa (jedno słowo na linię):

en: Check links using
pl: Sprawdź linki używając

en: %s seconds
pl: % sekundy

en: Links that take longer than this to load will be marked as broken.
pl: Linki, których sprawdzenie zajmie więcej niż ten czas, będą oznaczone jako niedziałające.

en: Link monitor
pl: Monitor linków

en: Run continuously while the Dashboard is open
pl: Pracuj nieprzerwanie, kiedy Kokpit jest otwarty

en: Run hourly in the background
pl: Uruchom co godzinę w tle

en: Max. execution time
pl: Maksymalny czas wykonywania

en: The plugin works by periodically launching a background job that parses your posts for links, checks the discovered URLs, and performs other time-consuming tasks. Here you can set for how long, at most, the link monitor may run each time before stopping.
pl: Ten plugin działa poprzez cykliczne odpalanie zadania w tle, które pobiera linków z wpisów, sprawdza ich URLe i wykonuje inne wymagające czasowo zadania. Tutaj możesz ustawić na jak długi maksymalnie czas monitor linków może działać, zanim się zatrzyma.

en: Custom temporary directory
pl: Własny katalog tymczasowy

en: Error : This directory isn't writable by PHP.
pl: Błąd: ten katalog nie ma praw zapisu dla PHP.

en: Error : This directory doesn't exist.
pl: Błąd: ten katalog nie istnieje.

en: Set this field if you want the plugin to use a custom directory for its lockfiles. Otherwise, leave it blank.
pl: Ustaw to pole, jesli chcesz by plugin korzystał z własnego katalogu dla plików tymczasowych. Lub zostaw puste dla domyślnego katalogu.

en: Server load limit
pl: Limit obciążenia serwera

en: Current load : %s
pl: Bieżące obciążenie: %s

en: Link checking will be suspended if the average <a href="%s">server load</a> rises above this number. Leave this field blank to disable load limiting.
pl: Sprawdzanie linków będzie zawieszone, jeśli średnie <a href="%s">obciążenie procesora</a> wzrośnie powyżej tej wartości. Zostaw puste, aby usunąć limit.

en: Not available
pl: Niedostępne

en: Load limiting only works on Linux-like systems where <code>/proc/loadavg</code> is present and accessible.
pl: Limit obciążenia działa tylko na serwerach Linux, w których jest dostępny <code>/proc/loadavg</code>.

en: Forced recheck
pl: Wymuszone sprawdzenie

en: Re-check all pages
pl: Sprawdź wszystkie strony

en: The "Nuclear Option". Click this button to make the plugin empty its link database and recheck the entire site from scratch.
pl: "Opcja Atomowa". Kliknij ten przycisk, jeśli chcesz wyczyścić bazę danych pluginu i sprawdzić całą stronę od początku.

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Upgrade to Pro to enable this feature
pl: Ta opcja jest dostępna tylko w wersji Pro

en: Check URLs entered in these custom fields (one per line) :
pl: Sprawdź poniższe URLe (jedno słowo na linię):

en: Database error : %s
pl: Błąd bazy danych: %s

en: You must enter a filter name!
pl: Musisz podać nazwę filtra!

en: Invalid search query.
pl: Nieprawidłowee wyszukiwanie.

en: Filter "%s" created
pl: Filtr "%s" stworzony

en: Filter ID not specified.
pl: Nie podano ID filtra.

en: Filter deleted
pl: Filtr usunięty

en: Replaced %d redirect with a direct link | Replaced %d redirects with direct links
pl[0]: Zamieniono %d przekierowanie na docelowy link
pl[1]: Zamieniono %d przekierować na docelowe linki

en: Failed to fix %d redirect | Failed to fix %d redirects
pl[0]: Nie udało się naprawić %d przekierowania
pl[1]: Nie udało się naprawić %d przekierowań

en: None of the selected links are redirects!
pl: Żaden z zaznaczonych linków nie jest przekierowaniem!

en: %d link updated. | %d links updated.
pl[0]: %d link uaktualniony.
pl[1]: Linki uaktualnione: %d

en: Failed to update %d link. | Failed to update %d links.
pl[0]: Nie udało się uaktualnić %d linka
pl[1]: Nie udało się uaktualnić linków: %d

en: %d link removed | %d links removed
pl[0]: %d link usunięty
pl[1]: Usunięte linki: %d

en: Failed to remove %d link | Failed to remove %d links
pl[0]: Nie udało się usunąć %d linka
pl[1]: Nie udało się usunąć linków: %d

en: %d item was skipped because it can't be moved to the Trash. You need to delete it manually. | %d items were skipped because they can't be moved to the Trash. You need to delete them manually.
pl[0]: %d pozycja została pominięta, ponieważ nie może zostać przeniesiona do Kosza. Musisz ją usunąć ręcznie.
pl[1]: %d pozycje zostały pominięte, ponieważ nie mogą zostać przeniesione do Kosza. Musisz je usunąć ręcznie.

en: Didn't find anything to delete!
pl: Nie znaleziono nic do usunięcia!

en: %d link scheduled for rechecking | %d links scheduled for rechecking
pl[0]: %d link ustawiony do ponownego sprawdzenia
pl[1]: Linków ustawionych do ponownego sprawdzenia: %d

en: This link was manually marked as working by the user.
pl: Ten link został przez użytkownika oznaczony jako działający.

en: Couldn't modify link %d
pl: Nie mogę zmodyfikować linku %d

en: %d link marked as not broken | %d links marked as not broken
pl[0]: %d link oznaczony jako prawidłowy
pl[1]: Linków oznaczonych jako prawidłowe: %d

en: Table columns
pl: Kolumny tabeli

en: Show on screen
pl: Pokaż na ekranie

en: links
pl: linki

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Misc
pl: Inne

en: Highlight links broken for at least %s days
pl: Zaznacz linki niedziałające linki przez co najmniej %s dni

en: Color-code status codes
pl: Kolorowe kody statusów

en: You're not allowed to do that!
pl: Nie wolno Ci tego zrobić!

en: View broken links
pl: Pokaż niedziałające linki

en: Found %d broken link | Found %d broken links
pl[0]: Znaleziono %d niedziałający link
pl[1]: Znaleziono niedziałających linków: %d

en: No broken links found.
pl: Nie znaleziono niedziałających linków

en: %d URL in the work queue | %d URLs in the work queue
pl[0]: %d URL w kolejce do sprawdzenia
pl[1]: URLi w kolejce do sprawdzenia: %d

en: No URLs in the work queue.
pl: Brak URLi w kolejce do sprawdzenia.

en: Detected %d unique URL | Detected %d unique URLs
pl[0]: Znaleziono %d unikalny URL
pl[1]: Znaleziono %d unikalnych URLi

en: in %d link | in %d links
pl[0]: w bazie %d linka
pl[1]: w bazie linków: %d

en: and still searching...
pl: i nadal szukam

en: Searching your blog for links...
pl: Przeszukiwanie bloga pod kątem linków

en: No links detected.
pl: Nie znaleziono linków.

[ctx: current load]
en: Unknown
pl: Nieznany

en: Oops, I can't find the link %d
pl: Ojj, nie mogę znaleść linkac %d

en: Oops, couldn't modify the link!
pl: Ojj, nie mogę zmodyfikować linka!

en: Error : link_id not specified
pl: Błąd: nie ustalono link_id

en: Oops, the new URL is invalid!
pl: Ojj, nowy URL nie niepoprawny!

en: An unexpected error occured!
pl: Wystąpił nieoczekiwany błąd!

en: Error : link_id or new_url not specified
pl: Błąd: nie ustalono link_id lub new_url

en: You don't have sufficient privileges to access this information!
pl: Nie masz wystarczających uprawnień aby uzyskać tę informację!

en: Error : link ID not specified
pl: Błąd: nie ustalono ID linka

en: Failed to load link details (%s)
pl: Nie udało się wczytać szczegółów linka (%s)

en: The current temporary directory is not accessible; please <a href="%s">set a different one</a>.
pl: Bieżący tymczasowy katalog nie jest dostępny; proszę go <a href="%s">zmienić</a>.

en: Please make the directory <code>%1$s</code> writable by plugins or <a href="%2$s">set a custom temporary directory</a>.
pl: Proszę ustawić uprawnienie do zapisu dla katalogu <code>%1$s</code> bądź <a href="%2$s">ustawić własny katalog tymczasowy</a>.

en: Broken Link Checker can't create a lockfile.
pl: Broken Link Checker nie może stworzyć pliku zapisu

en: The plugin uses a file-based locking mechanism to ensure that only one instance of the resource-heavy link checking algorithm is running at any given time. Unfortunately, BLC can't find a writable directory where it could store the lockfile - it failed to detect the location of your server's temporary directory, and the plugin's own directory isn't writable by PHP. To fix this problem, please make the plugin's directory writable or enter a specify a custom temporary directory in the plugin's settings.
pl: Ten plugin używa opartego o pliki mechanizmu zabezpieczeń przed jednoczesnym uruchomieniem w tym samym momencie kilku wysoce obciążających instancji algorytmu sprawdzania linków. Niestety BLC nie znalazł katalogu, do którego mógłby zapisywać plik tzw. "lockfile" - nie znalazł katalogu tymczasowe na Twoim serwerze, a katalog pluginu nie ma uprawnień do zapisu dla PHP. Aby naprawić ten problem, nadaj uprawnienia zapisu katalogowi pluginu bądź ustaw inny katalog tymczasowy w ustawieniach pluginu.

en: PHP version
pl: Wersja PHP

en: MySQL version
pl: Wersja MySQL

en: You have an old version of CURL. Redirect detection may not work properly.
pl: Posiadasz starą wersję biblioteki cURL. Wykrywanie przekierowań może nie działać prawidłowo.

en: Not installed
pl: Nie zinstalowane

en: CURL version
pl: Wersja cURL

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: You must have either CURL or Snoopy installed for the plugin to work!
pl: Aby plugin działał, musisz mieć zainstalowany cURL lub Snoopy

en: On
pl: Włączony

en: Redirects may be detected as broken links when safe_mode is on.
pl: Przekierowania mogą nie zostać wykryte, ponieważ włączony jest safe_mode.

en: Off
pl: Wyłączony

en: On ( %s )
pl: Włączony ( %s )

en: Redirects may be detected as broken links when open_basedir is on.
pl: Przekierowania mogą nie zostać wykryte, ponieważ włączony jest open_basedir.

en: Can't create a lockfile. Please specify a custom temporary directory.
pl: Nie można utworzyć pliku "lockfile". Ustaw własny katalog tymczasowy.

en: If this value is zero even after several page reloads you have probably encountered a bug.
pl: Jeśli ta wartość wynosi zero nawet po kilku odświeżeniach strony, prawdopodobnie mamy do czynienia z błędem.

en: [%s] Broken links detected
pl: [%s] Wykryto niedziałające linki

en: Broken Link Checker has detected %d new broken link on your site. | Broken Link Checker has detected %d new broken links on your site.
pl[0]: Broken Link Checker wykrył %d nowy niedziałający link na Twojej stronie.
pl[1]: Broken Link Checker wykrył nowe niedziałające linki na Twojej stronie: %d

en: Here's a list of the first %d broken links: | Here's a list of the first %d broken links:
pl[0]: Lista z %d nowym niedziałającym linkiem:
pl[1]: Lista z %d nowymi niedziałającymi linkami:

en: Here's a list of the new broken links:
pl: Lista nowych niedziałających linków:

en: Link text : %s
pl: Tekst linka: %s

en: Link URL : <a href="%s">%s</a>
pl: URL linka: <a href="%s">%s</a>

en: Source : %s
pl: Źródło: %s

en: You can see all broken links here:
pl: Lista wszystkich niedziałających linków:

en: Once Weekly
pl: Raz na tydzień

en: Twice a Month
pl: Dwa razy na miesiąc

en: Broken Link Checker installation failed
pl: Instalacja Broken Link Checkera nie powiodła się

en: Failed to delete old DB tables. Database error : %s
pl: Nie udało się usunąć starych tabel bazy danych. Błąd: %s

en: Wait...
pl: Czekaj...

en: Not broken
pl: Działający

en: %d instances of the link were successfully modified.
pl: %d wystąpień linka zosta pomyślnie zmodyfikowanych

en: However, %d instances couldn't be edited and still point to the old URL.
pl: Jednakże, %d wystąpień nie mogło został edytowanych i nadal prowadzą do starego URLa.

en: The link could not be modified.
pl: Link nie mógł zostać zmodyfikowany.

en: The following error(s) occured :
pl: Wystąpiły następujące błedy:

en: %d instances of the link were successfully unlinked.
pl: %d wystąpień linka zostało pomyślnie odlinkowanych

en: However, %d instances couldn't be removed.
pl: Jednakże, %d wystąpień nie można było usunąć

en: The plugin failed to remove the link.
pl: Nie udało się usunąć linku

en: Unlink
pl: Odlinkuj

en: Enter a name for the new custom filter
pl: Podaj nazwę dla nowego filtra

en: You are about to delete the current filter.
    'Cancel' to stop, 'OK' to delete
pl: Masz zamiar usunąć bieżący filtr.
    'Anuluj' aby przerwać, 'OK' aby usunąć

en: Are you sure you want to delete all posts, bookmarks or other items that contain any of the selected links? This action can't be undone.
    'Cancel' to stop, 'OK' to delete
pl: Czy na pewno usunąć wszystkie wpisy, zakładki i inne rzeczy, zawierające wybrane linki? Nie da się ich później przywrócić.
    'Anuluj' aby przerwać, 'OK' aby usunąć

en: Are you sure you want to remove the selected links? This action can't be undone.
    'Cancel' to stop, 'OK' to remove
pl: Czy na pewno usunąć zaznaczone linki? Nie da się je później przywrócić.
    'Anuluj' aby przerwać, 'OK' aby usunąć

en: Enter a search string first.
pl: Najpiew podaj szukany ciąg znaków

en: Select one or more links to edit.
pl: Wybierz jeden lub więcej linków o edycji

en: Hide debug info
pl: Ukryj informacje debug

en: Save This Search As a Filter
pl: Zapisz to wyszukania jako Filtr

en: Delete This Filter
pl: Usuń ten filtr

en: Search
pl: Szukaj

en: Link text
pl: Tekst linku

en: HTTP code
pl: Kod HTTP

en: Link status
pl: Status linku

en: Link type
pl: Typ linku

en: Any
pl: Dowolny

en: Links used in
pl: Linki użyte w

en: Search Links
pl: Przeszukaj linki

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Compact View
pl: Zwięźle

en: Detailed View
pl: Szczegółowo

en: Source
pl: Źródło

en: Link Text
pl: Tekst linka

en: Bulk Actions
pl: Masowe działania

en: Edit URL
pl: Edytuj URL

en: Recheck
pl: Sprawdź ponownie

en: Fix redirects
pl: Napraw przekierowania

en: Mark as not broken
pl: Oznacz jako działający

en: Move sources to Trash
pl: Przenieś źródła do Kosza

en: Delete sources
pl: Usuń źródła

en: Displaying %s&#8211;%s of <span class="current-link-count">%s</span>
pl: Wyświetlanie %s&#8211;%s z <span class="current-link-count">%s</span>

en: Bulk Edit URLs
pl: Masowa edycja URLi

en: Find
pl: Znajdź

en: Replace with
pl: Zamień na

en: Case sensitive
pl: Uwzgl. wielkość liter

en: Regular expression
pl: Wyrażenie regularne

en: Update
pl: Zaktualizuj

en: Post published on
pl: Data publikacji wpisu

en: Link last checked
pl: Link ostatnio sprawdzony

en: Never
pl: Nigdy

en: Response time
pl: Czas odpowiedzi

en: %2.3f seconds
pl: %2.3f sekund

en: Final URL
pl: Docelowy URL

en: Redirect count
pl: Ilość przekierować

en: Instance count
pl: Licznik

en: This link has failed %d time. | This link has failed %d times.
pl[0]: Ten link nie działał %d raz.
pl[1]: Ten link nie działał %d razy.

en: This link has been broken for %s.
pl: Ten link nie działa przez %s

en: Show more info about this link
pl: Pokaż więcej informacji o tym linku

[ctx: checked how long ago]
en: Checked
pl: Sprawdzony

en: Broken for
pl: Niedziałający przez

en: Edit link URL
pl: Edytuj URL linka

en: Remove this link from all posts
pl: Usuń ten link ze wszyskich wpisów

en: Remove this link from the list of broken links and mark it as valid
pl: Usuń ten link z listy niedziałających linków i oznacz jako poprawny

en: Cancel URL editing
pl: Anuluj edycję URLa

en: Update URL
pl: Zaktualizuj URL

en: [An orphaned link! This is a bug.]
pl: [Porzucony link! To jest bug.]

en: Edit
pl: Edytuj

en: Move this item to the Trash
pl: Przenieś to do Kosza

en: Trash
pl: Kosz

en: Delete this item permanently
pl: Usuń to nieodwracalnie

en: Delete
pl: Usuń

en: Preview &#8220;%s&#8221;
pl: Podgląd &#8220;%s&#8221;

en: Preview
pl: Podgląd

en: View &#8220;%s&#8221;
pl: Pokaż &#8220;%s&#8221;

en: View
pl: Pokaż

en: Edit this item
pl: Edytuj to

en: Nothing to update
pl: Brak rzeczy do aktualizacji

en: Updating post %d failed
pl: Nie udało się zaktualizować wpisu %d

en: Failed to delete post "%s" (%d)
pl: Nie udało się usunąć wpisu "%s" (%d)

en: Can't move post "%s" (%d) to the trash because the trash feature is disabled
pl: Nie udało się przenieść wpisu "%s" (%d) do Kosza, ponieważ ta funkcja została wyłączona

en: Failed to move post "%s" (%d) to the trash
pl: Nie udało się przenieść wpisu "%s" (%d) do Kosza

en: %d post deleted. | %d posts deleted.
pl[0]: %d wpis usunięty.
pl[1]: Wpisów usuniętych: %d

en: %d page deleted. | %d pages deleted.
pl[0]: %d strona usunięta.
pl[1]: Usuniętych stron: %d

en: %d "%s" deleted. | %d "%s" deleted.
pl[0]: Usunięto %d "%s"
pl[1]: Usunięto %d "%s"

en: %d post moved to the Trash. | %d posts moved to the Trash.
pl[0]: %d wpis przeniesiono do Kosza.
pl[1]: Wpisów przeniesionych do Kosza: %d

en: %d page moved to the Trash. | %d pages moved to the Trash.
pl[0]: %d strona przeniesiona do Kosza.
pl[1]: Stron przeniesionych do Kosza: %d

en: %d "%s" moved to the Trash. | %d "%s" moved to the Trash.
pl[0]: %d "%s" przeniesiono do Kosza.
pl[1]: Przeniesiono do Kosza: %d "%s"

en: %d '%s' has been deleted | %d '%s' have been deleted
pl[0]: %d '%s' został usunięty
pl[1]: Usuniętych: %d '%s'

en: Container type '%s' not recognized
pl: Nie rozpoznano typu kontenera '%s'

[ctx: module name]
en: Basic HTTP
pl: Podstawowy HTTP

[ctx: module name]
en: Blogroll items
pl: Pozycje z Blogrolla

[ctx: module name]
en: Comments
pl: Komentarze

[ctx: module name]
en: Custom fields
pl: Własne pola

[ctx: module name]
en: Embedded DailyMotion videos
pl: Załączone filmiki DailyMotion

[ctx: module name]
en: Embedded Vimeo videos
pl: Załączone filmiki Vimeo

[ctx: module name]
en: Embedded YouTube videos
pl: Załączone filmiki YouTube

[ctx: module name]
en: HTML images
pl: Obrazki HTML

[ctx: module name]
en: HTML links
pl: Linki HTML

[ctx: module name]
en: MediaFire API
pl: API MediaFire

[ctx: module name]
en: MegaUpload API
pl: API MegaUpload

[ctx: module name]
en: Plaintext URLs
pl: URLe w czystym tekście

[ctx: module name]
en: RapidShare API
pl: API Rapidshare

[ctx: module name]
en: YouTube API
pl: API Youtube

[ctx: module name]
en: Posts
pl: Wspiy

[ctx: module name]
en: Pages
pl: Strony

en: Container %s[%d] not found
pl: Nie znaleziono kontenera %s[%d]

en: Parser '%s' not found.
pl: Nie znaleziono parsera '%s'

en: Broken
pl: Niedziałające

en: No broken links found
pl: Nie znaleziono niedziałających linków

en: Redirects
pl: Przekierowanie

en: Redirected Links
pl: Przekierowane linki

en: No redirects found
pl: Nie znaleziono przekierowań

en: All
pl: Wszystkie

en: Detected Links
pl: Wykryte linki

en: No links found (yet)
pl: Nie znaleziono linków (na razie)

en: Search Results
pl: Wyniki wyszykiwania

en: No links found for your query
pl: Nie znaleziono linków dla tego zapytania

en: The plugin script was terminated while trying to check the link.
pl: Działanie pluginu zostało przerwane w czasie sprawdzania linku.

en: The plugin doesn't know how to check this type of link.
pl: Plugin nie umie sprawdzać tego typu linków

en: Link is valid.
pl: Link jest poprawny

en: Link is broken.
pl: Link niedziałający.

en: Link is not valid
pl: Link nie jest poprawny

en: This link can not be edited because it is not used anywhere on this site.
pl: Ten link nie może być edytowany, ponieważ nie jest użyty nigdzie na stronie.

en: Failed to create a DB entry for the new URL.
pl: Nie udało się utworzyć wpisu w bazie danych dla nowego URLa.

en: This link is not a redirect
pl: Ten link nie jest przekierowaniem

en: Couldn't delete the link's database record
pl: Nie udało się usunąć linka z bazy danych

[ctx: link status]
en: Unknown
pl: Nieznany

en: Unknown Error
pl: Nieznany błąd

en: Not checked
pl: Nie sprawdzono

en: False positive
pl: Fałszywe alarmy

[ctx: module name]
en: Name
pl: Nazwa

en: Editing is not implemented in the '%s' parser
pl: Edytowanie nie jest zaimplementowane w parserze '%s'

en: Unlinking is not implemented in the '%s' parser
pl: Usuwanie linków nie jest zaimplementowane w parserze '%s'

en: %d second | %d seconds
pl[0]: %d sekunda
pl[1]: sekundy: %d

en: %d second ago | %d seconds ago
pl[0]: %d sekunda temu
pl[1]: Sekund temu: %d

en: %d minute | %d minutes
pl[0]: %d minuta
pl[1]: minuty: %d

en: %d minute ago | %d minutes ago
pl[0]: %d minutę temu
pl[1]: Minuty temu: %d

en: %d hour | %d hours
pl[0]: $ godzina
pl[1]: godziny: %d

en: %d hour ago | %d hours ago
pl[0]: %d godzinę temu
pl[1]: Godzin temu: %d

en: %d day | %d days
pl[0]: %d dzień
pl[1]: dni: %d

en: %d day ago | %d days ago
pl[0]: %d dzień temu
pl[1]: Dni temu: %d

en: %d month | %d months
pl[0]: %d miesiąc
pl[1]: miesięcy: %d

en: %d month ago | %d months ago
pl[0]: %d miesiąc tem
pl[1]: Miesięcy temu: %d

en: Server Not Found
pl: Nie znaleziono serwera

en: Connection Failed
pl: Błąd połączenia

en: HTTP code : %d
pl: Kod HTTP: %d

en: (No response)
pl: (Brak odpowiedzi)

en: Most likely the connection timed out or the domain doesn't exist.
pl: Domena nie istnieje, albo serwer odpowiada za długo.

en: Request timed out.
pl: Przekroczono czas połączenia.

en: Using Snoopy
pl: Używam Snoopy

en: Bookmark
pl: Zakładka

en: Edit this bookmark
pl: Edytuj zakładkę

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
pl: Masz zamiar usunąć linka '%s'
     'Anuluj' aby przerwać, 'OK' aby usunąć.

en: Updating bookmark %d failed
pl: Nie udało się zaktualizować zakładki %d

en: Failed to delete blogroll link "%s" (%d)
pl: Nie udało się usunąć linka z blogorolla "%s" (%d)

en: %d blogroll link deleted. | %d blogroll links deleted.
pl[0]: %d link usunięty z blogrolla
pl[1]: Usuniętych linków z blogrolla: %d

en: Updating comment %d failed
pl: Nie udało się zaktualizować komentarza %d

en: Failed to delete comment %d
pl: Nie udało się usunąć komentarza %d

en: Can't move comment %d to the trash
pl: Nie udało się przenieść komentarza %d do Kosza

en: Edit comment
pl: Edytuj komentarz

en: Delete Permanently
pl: Usuń nieodwracalnie

en: Move this comment to the trash
pl: Przenieś ten komentarz do Kosza

[ctx: verb]
en: Trash
pl: Kosz

en: View comment
pl: Pokaż komentarz

en: Comment
pl: Komentarz

en: %d comment has been deleted. | %d comments have been deleted.
pl[0]: %d komentarz został usunięty.
pl[1]: Usuniętych komentarzy: %d

en: %d comment moved to the Trash. | %d comments moved to the Trash.
pl[0]: %d komentarz przeniesiony do Kosza
pl[1]: Komentarzy przeniesionych do Kosza: %d

en: Failed to update the meta field '%s' on %s [%d]
pl: Nie udało się zaktualizować pola meta '%s' dla %s [%d]

en: Failed to delete the meta field '%s' on %s [%d]
pl: Nie udało się usunąc pola meta '%s' dla %s [%d]

en: Edit this post
pl: Edytuj wpis

en: View "%s"
pl: Pokaż "%s"

en: I don't know how to edit a '%s' [%d].
pl: Nie wiem jak edytować '%s' [%d].

en: Image
pl: Obrazek

en: Custom field
pl: Własne pola

note: Description of the plugin/theme
en: Checks your blog for broken links and missing images and notifies you on the dashboard if any are found.
pl: Sprawdza Twój blog pod kątem niedziałających linków, brakujących obrazków i informuje o tym na Kokpicie.
