Broken Link Checker - en to tr translation catalogue (332 entries)

en: %2.3f seconds
tr: %2.3f Saniye

en: %d "%s" deleted. | %d "%s" deleted.
tr[0]: %d "%s" silindi.
tr[1]: %d "%s" silindi.

en: %d "%s" moved to the Trash. | %d "%s" moved to the Trash.
tr[0]: %d "%s" çöp kutusuna taşındı.
tr[1]: %d "%s" çöp kutusuna taşındı.

en: %d '%s' has been deleted | %d '%s' have been deleted
tr[0]: %d '%s' silindi.
tr[1]: %d '%s' silindi.

en: %d URL in the work queue | %d URLs in the work queue
tr[0]: %d Adresin çalışma sırası
tr[1]: %d Adreslerin çalışma sırası

en: %d blogroll link deleted. | %d blogroll links deleted.
tr[0]: %d Blogroll bağlantısı silindi.
tr[1]: %d Blogroll bağlantılar silindi.

en: %d comment has been deleted. | %d comments have been deleted.
tr[0]: %d yorum silindi.
tr[1]: %d yorumlar silindi.

en: %d comment moved to the Trash. | %d comments moved to the Trash.
tr[0]: %d Yorum çöp kutusuna taşındı.
tr[1]: %d Yorumlar çöp kutusuna taşındı.

en: %d day | %d days
tr[0]: %d Gün
tr[1]: %d Gün

en: %d day ago | %d days ago
tr[0]: Kontrol için %d gün kaldı.
tr[1]: Kontrol için %d gün kaldı.

en: %d hour | %d hours
tr[0]: %d Saat
tr[1]: %d Saat

en: %d hour ago | %d hours ago
tr[0]: %d Stunde vergangen
tr[1]: Kalan saat %d

en: %d instances of the link were successfully modified.
tr: %d link örneklerini başarılı bir şekilde modifiye edilmiştir.

en: %d instances of the link were successfully unlinked.
tr: %d Bu bağlantının örnekleri başarıyla silindi.

en: %d item was skipped because it can't be moved to the Trash. You need to delete it manually. | %d items were skipped because they can't be moved to the Trash. You need to delete them manually.
tr[0]: %d öğe atlandı, çünkü çöp kutusuna taşınamadı. Elle silmek gerekiyor.
tr[1]: %d öğeler atlandı, çünkü çöp kutusuna taşınamadı. Elle silmek gerekiyor.

en: %d link marked as not broken | %d links marked as not broken
tr[0]: %d Seçili bağlantı kırık değil
tr[1]: %d Seçili bağlantılar kırık değil

en: %d link removed | %d links removed
tr[0]: %d bağlantı silindi.
tr[1]: %d bağlantılar silindi.

en: %d link scheduled for rechecking | %d links scheduled for rechecking
tr[0]: %d Bağlantı yeniden yapılandırıldı
tr[1]: %d Bağlantılar yeniden yapılandırıldı

en: %d link updated. | %d links updated.
tr[0]: %d bağlantı güncellendi.
tr[1]: %d bağlantılar güncellendi.

en: %d minute | %d minutes
tr[0]: %d Dakika
tr[1]: %d Dakika

en: %d minute ago | %d minutes ago
tr[0]: Kalan Dakika %d
tr[1]: Kalan Dakika %d

en: %d month | %d months
tr[0]: %d Ay
tr[1]: %d Ay

en: %d month ago | %d months ago
tr[0]: Kalan ay %d
tr[1]: Kalan ay %d

en: %d page deleted. | %d pages deleted.
tr[0]: %d sayfa silindi.
tr[1]: %d sayfalar silindi.

en: %d page moved to the Trash. | %d pages moved to the Trash.
tr[0]: %d sayfa çöp kutusuna taşındı.
tr[1]: %d sayfalar çöp kutusuna taşındı.

en: %d post deleted. | %d posts deleted.
tr[0]: %d mesaj silindi.
tr[1]: %d mesajlar silindi.

en: %d post moved to the Trash. | %d posts moved to the Trash.
tr[0]: %d mesaj çöp kutusuna taşındı.
tr[1]: %d mesajlar çöp kutusuna taşındı.

en: %d second | %d seconds
tr[0]: %s Saniye
tr[1]: %s Saniye

en: %d second ago | %d seconds ago
tr[0]: Kalan saniye %s
tr[1]: Kalan saniye %s

en: %s seconds
tr: %s Saniye

en: (No response)
tr: (Yanıt yok)

en: API Error
tr: API Hatası

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: All
tr: Tüm

en: An unexpected error occured!
tr: Beklenmeyen bir hata oluştu!

en: Any
tr: Herhangi

en: Apply
tr: Uygula

en: Apply custom formatting to broken links
tr: Kırık bağlantılar için özel biçimlendirme uygula

en: Apply custom formatting to removed links
tr: Silinen bağlantılar için özel biçimlendirme uygula

en: Are you sure you want to delete all posts, bookmarks or other items that contain any of the selected links? This action can't be undone.
    'Cancel' to stop, 'OK' to delete
tr: Eğer bütün Mesajları, yer imleri ve seçilmiş bağlantılar diğer unsurları silinecektir. Yapmak emin misiniz? Bu eylem geri alınamaz. 
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete  Silmek için 'Tamam', iptal etmek için 'İptal'.

en: Are you sure you want to remove the selected links? This action can't be undone.
    'Cancel' to stop, 'OK' to remove
tr: Seçili bağlantıları kaldırmak istediğinizden emin misiniz? Bu eylem geri alınamaz. 
      Kaldırmak için 'Tamam', iptal etmek için 'İptal'.

en: Automatically expand the widget if broken links have been detected
tr: Otomatik olarak Widget üzerinde kırık adres tespit edildi.

en: Bookmark
tr: Yer imleri

en: Broken
tr: Kırık

en: Broken Link Checker
tr: Kırık Bağlantı Bildirici

en: Broken Link Checker Options
tr: Kırık bağlantı Bildirici Seçenekleri

en: Broken Link Checker has detected %d new broken link on your site. | Broken Link Checker has detected %d new broken links on your site.
tr[0]: Kırık Bağlantı Bildirici %d yeni kırık bağlantı tespit etti.
tr[1]: Kırık Bağlantı Bildirici %d yeni kırık bağlantı tespit etti.

en: Broken Link Checker installation failed. Try deactivating and then reactivating the plugin.
tr: Kırık Bağlantı Bildirici yükleme başarısız oldu. Eklentiyi devre dışı bırakın ve sonra yeniden etkinleştirin.

en: Broken Links
tr: Kırık Bağlantılar

en: Broken for
tr: Kırık için

en: Bulk Actions
tr: Toplu Değiştir

en: Bulk Edit URLs
tr: Adresleri toplu Düzenleme

en: CURL version
tr: CURL Versiyonu

en: Can't move comment %d to the trash
tr: Yorumlar %d çöp kutusuna taşınamadı.

en: Can't move post "%s" (%d) to the trash because the trash feature is disabled
tr: Mesaj çöp kutusuna taşınamaz "%s" (%d) çünkü çöp kutusu devre dışı bırakılmıştır.

en: Cancel
tr: İptal

en: Cancel URL editing
tr: Adres düzenlemeyi iptal et

en: Case sensitive
tr: Büyük ve küçük harf

en: Check URLs entered in these custom fields (one per line) :
tr: Aşağıdaki bağlantıları kontrol edin (Satır başındaki):

en: Check each link
tr: Bağlantıyı otomatik kontrol et

en: Check links using
tr: Bu Bağlantıları Kontrol Et

en: Checks your blog for broken links and missing images and notifies you on the dashboard if any are found.
tr: Kırık bağlantıları ve eksik görüntüler blogunuza denetler ve herhangi biri varsa, pano sizi uyarır.

en: Color-code status codes
tr: Renk kodu durum kodları

en: Comment
tr: Yorum

en: Compact View
tr: Kompakt Görünüm

en: Complete site recheck started.
tr: Web siteniz incelemeye yeniden başlatıldı.

en: Configure
tr: Yapılandırın

en: Connection Failed
tr: Bağlantı başarısız.

en: Container %s[%d] not found
tr: konteynerr %s[%d] Bulunamadı

en: Container type '%s' not recognized
tr: Konteyner tipi '%s' tanınmıyor

en: Couldn't delete the link's database record
tr: Bağlantı veritabanına kayıt silinemedi

en: Couldn't modify link %d
tr: Bu bağlantı %d değiştirilemedi.

en: Current load : %s
tr: Mevcut yüklenme: % s

en: Custom field
tr: Özel Alan

en: Database error : %s
tr: Veritabanı hatası: %s

en: Delete
tr: Sil

en: Delete Permanently
tr: Kalıcı olarak sil

en: Delete This Filter
tr: Bu filtre sil

en: Delete sources
tr: Kaynakları Sil

en: Delete this item permanently
tr: Öğeyi kalıcı olarak sil

en: Detailed View
tr: Detaylı Görünüm

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Detected %d unique URL | Detected %d unique URLs
tr[0]: %d adres tespit edildi.
tr[1]: %d adres tespit edildi.

en: Detected Links
tr: Bağlantılar bulundu.

en: Didn't find anything to delete!
tr: Silmek için hiçbir şey bulunamadı!

en: Displaying %s&#8211;%s of <span class="current-link-count">%s</span>
tr: %s&#8211;%s görüntüleniyor.<span class="current-link-count">%s</span>

en: Don't check links where the URL contains any of these words (one per line) :
tr: Adres içindeki kelimelerin nerede olduğunu kontrol et (Her satırdaki):

en: Donate $10, $20 or $50!
tr: Bağış yap 10 TL, 20 TL veya 50 TL!

en: E-mail notifications
tr: E-posta ile bildir

en: Edit
tr: Düzenle

en: Edit CSS
tr: CSS Düzenle

en: Edit URL
tr: Adres düzenleme

en: Edit comment
tr: Yorumu düzenle

en: Edit link URL
tr: Bağlantı adresini düzenleme

en: Edit this bookmark
tr: Yer imleri düzenle

en: Edit this item
tr: Bu öğeyi düzenle

en: Edit this post
tr: Bu yazıyı düzenle

en: Editing is not implemented in the '%s' parser
tr: Düzenleme, '% s' ayrıştırıcı içinde uygulanabilir değildir

en: Embedded DailyMotion video
tr: Gömülü DailyMotion Videosu

en: Embedded Vimeo video
tr: Gömülü Vimeo Videosu

en: Embedded YouTube video
tr: Gömülü YouTube videosu

en: Embedded videos can't be edited using Broken Link Checker. Please edit or replace the video in question manually.
tr: Bu gömülü video çalışmadığından Kırık Bağlantı Bildirici tarafından düzenlenemez. Lütfen söz konusu bu video düzentin veya değiştirin.

en: Enter a name for the new custom filter
tr: Yeni özel filtre için bir ad giriniz

en: Enter a search string first.
tr: Öncelikle bir arama dizisi girin.

en: Error : All link parsers missing!
tr: Hata: Tüm bağlantı ayrıştırıcıları eksik!

en: Error : link ID not specified
tr: Hata: Bağlantı adı belirtilmemiş

en: Error : link_id not specified
tr: Hata: Adres ID belirtilmemiş

en: Error : link_id or new_url not specified
tr: Hata: Bağlantı adı yada adres belirtilmemiş

en: Error: The plugin's database tables are not up to date! (Current version : %d, expected : %d)
tr: Hata: Eklenti veritabanı tablosu güncel değil! (Mevcut sürümü: %d, Yeni sürümü: %d)

en: Every %s hours
tr: Her %s saate

en: Exclusion list
tr: Yoksay listesi

en: Existing links will be checked this often. New links will usually be checked ASAP.
tr: Mevcut bağlantıları belirtilen saate kontrol edilecektir. Yeni bağlantılar genellikle kısa sürede kontrol edilecektir.

en: Failed to create a DB entry for the new URL.
tr: Yeni bir adres için bir veritabanı girişi oluşturulamadı.

en: Failed to delete blogroll link "%s" (%d)
tr: Blogroll bağlantısı silinmesi "%s" (%d) başarısız oldu.

en: Failed to delete comment %d
tr: Yorum silinemedi. %d

en: Failed to delete old DB tables. Database error : %s
tr: Eski DB tablolar silinemedi. Veri tabanı Hatası: %s

en: Failed to delete post "%s" (%d)
tr: Makalenin silinmesi "%s" (%d) başarısız oldu.

en: Failed to delete the meta field '%s' on %s [%d]
tr: Meta alanında '%s' silinemedi. %s [%d]

en: Failed to fix %d redirect | Failed to fix %d redirects
tr[0]:  %d yönlendirme başarısız
tr[1]:  %d yönlendirmeler başarısız

en: Failed to load link details (%s)
tr: (%s) Bağlantı detayları yüklenemedi.

en: Failed to move post "%s" (%d) to the trash
tr: Bu yazı "%s" (%d) çöp kutusuna taşınamadı.

en: Failed to remove %d link | Failed to remove %d links
tr[0]: %d bağlantı silinemedi.
tr[1]: %d bağlantılar silinemedi.

en: Failed to update %d link. | Failed to update %d links.
tr[0]: %d bağlantı güncellenemedi.
tr[1]: %d bağlantılar güncellenemedi.

en: Failed to update the meta field '%s' on %s [%d]
tr: Meta alanında '%s' güncelleştirilemedi. %s [%d]

en: False positive
tr: Yanlış pozitif

en: Feedback
tr: Geri besleme

en: File Blocked
tr: Dosya engellendi

en: File Locked
tr: Dosya kilitli

en: File Temporarily Unavailable
tr: Geçici dosya bulunamadı.

en: Filter "%s" created
tr: Filitre "%s" oluşturuldu.

en: Filter ID not specified.
tr: Filtre kimliği belirtilmedi.

en: Filter deleted
tr: Filitre silindi.

en: Final URL
tr: Final adres

en: Find
tr: Bul

en: Fix redirects
tr: Sabit yönlendirme

en: Forced recheck
tr: Yeniden değerlendirilecek

en: Found %d broken link | Found %d broken links
tr[0]: %d kırık bağlantı bulundu
tr[1]: %d kırık bağlantılar bulundu

en: General
tr: Genel

en: Go to Broken Links
tr: Krık bağlantılara git

en: Go to Settings
tr: Ayarlara git

en: HTTP code
tr: HTTP Kodu

en: HTTP code : %d
tr: HTTP kodu: %d

en: Here's a list of the first %d broken links: | Here's a list of the first %d broken links:
tr[0]: Listenizde %d kırık bağlantı var:
tr[1]: Listenizde %d kırık bağlantı var:

en: Here's a list of the new broken links:
tr: Yeni kırık bağlantı listenizde var:

en: Hide debug info
tr: Bilgi hata ayıklama gizle

en: Highlight links broken for at least %s days
tr: %s günde hatalı bağlantıyı vurgula

en: However, %d instances couldn't be edited and still point to the old URL.
tr: Ancak, %d durumlarda düzenlenebilir ve hala eski adrese işaretmektedir.

en: However, %d instances couldn't be removed.
tr: elbette, %d Örneklerini kaldırılamadı.

en: I don't know how to edit a '%s' [%d].
tr: Düzenlemek için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. '%s' [%d]

en: If this value is zero even after several page reloads you have probably encountered a bug.
tr: Bu değer bile birkaç sayfayı yeniden yükledikten sonra sıfır ise muhtemelen bir hata karşılandı.

en: If you like this plugin, please donate to support development and maintenance!
tr: Bu eklenti beğendiniz ise geliştirilmesini ve düzenlenmesini isterseniz bağışta bulunabilirsiniz.

en: Image
tr: Fotoğraf

en: Installed
tr: Yüklendi

en: Instance count
tr: Örnek sayısı

en: Invalid Video ID
tr: Geçersiz video kimliği

en: Invalid search query.
tr: Geçersiz sorgu.

en: Janis Elsts
tr: Çeviren: Murat DURGUN

en: Link Checker
tr: Bağlantı Bildirici

en: Link Checker Settings
tr: Bağlantı Bildirici Ayarları

en: Link Text
tr: Adres metni

en: Link URL : <a href="%s">%s</a>
tr: Bağlantı adresi: <a href="%s">%s</a>

en: Link checking will be suspended if the average <a href="%s">server load</a> rises above this number. Leave this field blank to disable load limiting.
tr: Bağlantıyı kontrol ettikten sonra beklemede olacak, eğer ortalama bir <a href="%s"> sunucu yük </ a> bu sayı üzerinde yükselmektedir. Yük sınırlayıcı devre dışı bırakmak için bu alanı boş bırakın.

en: Link is broken.
tr: Bağlantı kırık.

en: Link is not valid
tr: Bağlantı geçerli değil.

en: Link is valid.
tr: Bağlantı geçerli.

en: Link last checked
tr: Son kontrol Bağlantı

en: Link monitor
tr: Bağlantı izleyicisi

en: Link status
tr: Bağlantı durumu

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Link text : %s
tr: Bağlantı metni: %s

en: Link tweaks
tr: Bağlantıyı düzenle

en: Link type
tr: Bağlantı tipi

en: Link types
tr: Bağlantı türleri

en: Links that take longer than this to load will be marked as broken.
tr: Yükleme uzun sürebilir bağlantılar kırık olarak işaretlenmiş olacak

en: Links used in
tr: Kullanılan bağlantılar

en: Load limiting only works on Linux-like systems where <code>/proc/loadavg</code> is present and accessible.
tr: Linux gibi işetim sistemlerde çalışır yük sınırlayan <code> / proc / loadavg </ code>, mevcut ve erişilebilir.

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Look For Links In
tr: Kırık Bağlantı Aranan İçerikler

en: Look for links in
tr: Aranan İçerikler

en: Mark as not broken
tr: Kırık değil olarak işaretle

en: Max. execution time
tr: Max. yürütme zamanı

en: Misc
tr: Diğer

en: More plugins by Janis Elsts
tr: Diğer eklentiler için  by Janis Elsts

en: Most likely the connection timed out or the domain doesn't exist.
tr: Muhtemelen bağlantı zaman aşımına veya etki alanı yok.

en: Move sources to Trash
tr: Kaynakları Çöp Kutusuna Taşı

en: Move this comment to the trash
tr: %d Bu Yorumu çöp kutusuna taşı

en: Move this item to the Trash
tr: Bu öğeyi çöp kutusuna taşıyın.

en: MySQL version
tr: MySQL versiyonu

en: Never
tr: Asla

en: No URLs in the work queue.
tr: Çalışan adres kuyruğu yok.

en: No broken links found
tr: Kırık bağlantı bulunamadı.

en: No broken links found.
tr: Kırık bağlantılar bulunamadı

en: No links detected.
tr: Malesef bağlantı bulunamadı.

en: No links found (yet)
tr: Adresler bulunamadı (henüz)

en: No links found for your query
tr: Sorgulamanızda adres bulunamadı

en: No redirects found
tr: Yönlendirilen bağlantı bulunamadı.

en: None of the selected links are redirects!
tr: Seçilen bağlantıların hiçbiri doğrudan yönlendirilemedi.

en: Not Found
tr: Bulunamadı

en: Not available
tr: Mevcut değil

en: Not broken
tr: Kırık değil

en: Not checked
tr: Kontrol edilmez

en: Not installed
tr: Yüklü değil

en: Nothing to update
tr: Güncelleme malesef bulunamadı.

en: OK
tr: TAMAM

en: Off
tr: Kapalı

en: On
tr: Açık

en: On ( %s )
tr: Açık (%s)

en: Once Weekly
tr: Haftada bir

en: Oops, I can't find the link %d
tr: Üzgünüz, %d adres bulamıyorum!

en: Oops, couldn't modify the link!
tr: Üzgünüz, bağlantı değiştirmez!

en: Oops, the new URL is invalid!
tr: Üzgünüz, geçersiz bir adres!

en: PHP version
tr: PHP versiyonu

en: Parser '%s' not found.
tr: Ayrıştırıcı '%s' Bulunamadı.

en: Post published on
tr: Yayınlanan Mesaj

en: Post statuses
tr: Aranılan Mesajlar

en: Preview
tr: Önizleme

en: Preview &#8220;%s&#8221;
tr: Önizleme &#8220;%s&#8221;

en: Protocols & APIs
tr: Protokoller ve API'ler

en: RS Server Down
tr: RS sunucu düşük

en: RapidShare : %s
tr: RapidShare: %s

en: RapidShare API error: %s
tr: RapidShare API hata: %s

en: Re-check all pages
tr: Tekrar tüm sayfaları kontrol edin

en: Recheck
tr: Tekrar kontrol edin

en: Redirect count
tr: Yönlendirme numarası

en: Redirected Links
tr: Yönlendirilen bağlantılar

en: Redirects
tr: Yönlendirmeler

en: Redirects may be detected as broken links when open_basedir is on.
tr: open_basedir üzerinde yönlendirilen bozuk bağlantı tespit edildi.

en: Redirects may be detected as broken links when safe_mode is on.
tr: Güvenli_Mod üzerinde yönlendirilen bozuk bağlantılar tespit edildi.

en: Regular expression
tr: Düzenli ifade

en: Remove this link from all posts
tr: Bu bağlantının tüm mesajlarını kaldırıldı

en: Remove this link from the list of broken links and mark it as valid
tr: Kırık bağlantı listesine bu bağlantıyı çıkarın ve geçerli olarak işaretleyin

en: Replace with
tr: ile değiştirin

en: Replaced %d redirect with a direct link | Replaced %d redirects with direct links
tr[0]: Değiştirilen %d bağlantı doğrudan yönlendirildi.
tr[1]: Değiştirilen %d bağlantılar doğrudan yönlendirildi.

en: Request timed out.
tr: İstek zaman aşımına uğradı.

en: Response time
tr: Tepki süresi

en: Return to WordPress Dashboard
tr: Wordpress Ana Giriş Paneline geri dön

en: Run continuously while the Dashboard is open
tr: Ana Giriş Paneli açık ise, kesintisiz çalıştırın

en: Run hourly in the background
tr: Arka planda saatlik olarak çalıştır

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Save This Search As a Filter
tr: Bu aramayı filitre olarak kaydet

en: Search
tr: Arama

en: Search Links
tr: Aranan bağlantılar

en: Search Results
tr: Arama Sonuçları

en: Searching your blog for links...
tr: Blogunuzda bağlantılar aranıyor...

en: Select one or more links to edit.
tr: Düzenlemek için bir veya daha fazla bağlanti seçin.

en: Send me e-mail notifications about newly detected broken links
tr: Kırık bağlantı tespit edildiğinde bana e-posta ile bildir.

en: Server Not Found
tr: Sunucu bulunamadı.

en: Server load limit
tr: Sunucu yüklenme sınırı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Settings saved.
tr: Ayarlar kaydedildi.

en: Show debug info
tr: Hata ayıklama bilgisi

en: Show more info about this link
tr: Bu bağlantı hakkında daha fazla bilgi göster

en: Show on screen
tr: Ekranda görüntüle

en: Source
tr: Kaynak

en: Source : %s
tr: Kaynak: %s

en: Status
tr: Durum

en: Stop search engines from following broken links
tr: Arama motorlarında kırık bağlantıları indekslemelerine izin verme.

en: Table columns
tr: Tablo sütunları

en: Thank you for your donation!
tr: Bağış ettiğinizden dolayı teşekkür ederim.

en: The "Nuclear Option". Click this button to make the plugin empty its link database and recheck the entire site from scratch.
tr:  "Nuclear Option". Kurulu ayarların yeniden inşa etmek için eklenti veritabanı bağlantı için Butona tıklatın.

en: The following error(s) occured :
tr: Aşağıdaki hatalar oluştu:

en: The link could not be modified.
tr: Bağlantı değiştirilemez olabilir.

en: The plugin doesn't know how to check this type of link.
tr: bu bağlantı türünü kontrol etmelisiniz tam olarak ne olduğunu bilmiyor.

en: The plugin failed to remove the link.
tr: Bu eklenti bağlantıyı kaldırmak için başarısız oldu.

en: The plugin script was terminated while trying to check the link.
tr: Adresi kontrol etmeye çalıştığınızda eklenti komutu tamamlandı.

en: The plugin works by periodically launching a background job that parses your posts for links, checks the discovered URLs, and performs other time-consuming tasks. Here you can set for how long, at most, the link monitor may run each time before stopping.
tr: Eklenti arka planda düzenli aralıkla çalışır. Mesajınızı analiz edilecektir. Bağlantıları kontrol ve diğer zaman alan görevleri gerçekleştirecektir. Durdurabilir ve daha sonra çalıştırabilirsiniz.

en: This link can not be edited because it is not used anywhere on this site.
tr: Bu bağlantı, bu sitede herhangi bir yerde kullanılmaz, çünkü düzenlenemez.

en: This link has been broken for %s.
tr: Bu bağlantı kesildi için %s.

en: This link has failed %d time. | This link has failed %d times.
tr[0]: Bu bağlantı başarısız oldu %d zamanı
tr[1]: Bu bağlantı başarısız oldu %d zamanı

en: This link is not a redirect
tr: Bu bağlantı yönlendirilemez.

en: This link was manually marked as working by the user.
tr: Bu bağlantı, kullanıcı tarafından manuel olarak çalıştırıldı.

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Trash
tr: Çöp

en: Try deactivating and then reactivating the plugin.
tr: Eklentiyi devre dışı bırakın ve daha sonra yeniden etkinleştirin.

en: Twice a Month
tr: Ayda iki defa

en: URL
tr: Adres

en: Unknown Error
tr: Bilinmeyen hata

en: Unknown YouTube API response received.
tr: Bilinmeyen YouTube API yanıtı aldı.

en: Unlink
tr: Bağlantı iptal

en: Unlinking is not implemented in the '%s' parser
tr: '% S' ayrıştırıcı bağlantısını kaldırma uygulanabilir değildir

en: Update
tr: Güncelleştirme

en: Update URL
tr: Adresi güncelle

en: Updating bookmark %d failed
tr: Yer imleri %d güncellenemedi.

en: Updating comment %d failed
tr: Yorum güncellenmesi %d yapılamadı.

en: Updating post %d failed
tr: Mesaj güncellemesi %d başarısız oldu

en: Using Snoopy
tr: Snoopy kullanır

en: Video Not Found
tr: Video bulunamadı.

en: Video OK
tr: Video TAMAM

en: Video Removed
tr: Video kaldırıldı.

en: Video Restricted
tr: Kısıtlı video

en: Video status : %s%s
tr: Video durumu : %s%s

en: View
tr: Görüntüle

en: View "%s"
tr: Görüntüle "%s"

en: View &#8220;%s&#8221;
tr: Görüntüle &#8220;%s&#8221;

en: View Broken Links
tr: Kırık Bağlantıları görüntüle

en: View broken links
tr: Kırık bağlantıları görüntüle

en: View comment
tr: Yorumu görüntüle

en: Wait...
tr: Bekleyiniz...

en: Which Links To Check
tr: Aranılan Bağlantılar Türleri

en: You are about to delete the current filter.
    'Cancel' to stop, 'OK' to delete
tr: Geçerli Filtre silmek istediğinizden emin misiniz '% s' 
      Silmek için 'Tamam', iptal etmek için 'İptal'.

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
tr: Bu bağlantıyı '%s'
     silmek üzeresiniz silmek için 'Tamam', iptal etmek için 'İptal'

en: You can see all broken links here:
tr: Burada tüm kırık bağlantılarınızı görebilirsiniz:

en: You don't have sufficient privileges to access this information!
tr: Bu bilgileri görmek için yeterli haklara sahip değilsiniz!

en: You have an old version of CURL. Redirect detection may not work properly.
tr: CURL eski bir sürümü var. Yönlendirme düzgün çalışmayabilir.

en: You must enter a filter name!
tr: Bir filtre adı girmeniz gerekir!

en: You must have either CURL or Snoopy installed for the plugin to work!
tr: Eklenti çalışması için ya CURL veya Snoopy yüklü olmalıdır!

en: You're not allowed to do that!
tr: Bunu yapmak için izin verilmiyor!

en: [ Network error ]
tr: [ Ağ Hatası ]

en: [%s] Broken links detected
tr: [%s] Kırık bağlantı tespit edildi.

en: [An orphaned link! This is a bug.]
tr: [Artık bir bağlantı! Bu bir hatadır.]

en: and still searching...
tr: ve hala arıyor...

[ctx: checked how long ago]
en: Checked
tr: Kontrol Edildi.

[ctx: current load]
en: Unknown
tr: Bilinmeyen

en: http://w-shadow.com/blog/
tr: http://www.lanwifi.net/

en: in %d link | in %d links
tr[0]: %d tutulan adres
tr[1]: %d tutulan adresler

[ctx: link status]
en: OK
tr: TAMAM

[ctx: link status]
en: Unknown
tr: Bilinmeyen

en: links
tr: Bağlantıyı görüntüle

[ctx: module name]
en: Basic HTTP
tr: Basit HTTP

[ctx: module name]
en: Blogroll items
tr: Blogroll öğeleri

[ctx: module name]
en: Comments
tr: Yorumlar

[ctx: module name]
en: Custom fields
tr: Özel alanlar

[ctx: module name]
en: Embedded DailyMotion videos
tr: Gömülü DailyMotion Videolar

[ctx: module name]
en: Embedded Vimeo videos
tr: Gömülü Vimeo Videolar

[ctx: module name]
en: Embedded YouTube videos
tr: Gömülü YouTube Videolar

[ctx: module name]
en: Embedded YouTube videos (old embed code)
tr: Gömülü YouTube Videolar (Eski Gömülü Kod)

[ctx: module name]
en: HTML images
tr: HTML Resimler

[ctx: module name]
en: HTML links
tr: HTML Bağlantılar

[ctx: module name]
en: Pages
tr: Sayfalar

[ctx: module name]
en: Plaintext URLs
tr: Klartext Adresler

[ctx: module name]
en: Posts
tr: Mesajlar

[ctx: verb]
en: Trash
tr: Çöp kutusu
